O nás

Natlačili jsme mnoho dobrého do jedné firmy

Společnost COMPRESSED GAS CZ s.r.o. vznikla v roce 2009. U jejího zrodu stáli 2 zakladatelé, kteří do firmy přinesli bohaté 12-leté zkušenosti v oblasti prodeje a servisu techniky na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Díky profesionálnímu přístupu naše společnost rychle rostla. Stali jsme se spolehlivým partnerem mnoha zákazníků, a protože jsme jim vždy vycházeli vstříc, naše činnosti se neustále rozšiřovaly.

V roce 2009 jsme otevřeli velkosklad a e-shop. 

Co všechno pro vás umíme udělat?

Specializujeme se zejména na dodávky, montáž, instalaci, opravy a servis kompresorů, dmychadel, vývěv a sušiček stlačeného vzduchu.

Zajišťujeme také opravy klimatizaci, chladírenských zařízení, tepelných čerpadel, filtrů, chillerů a všech zařízení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu.

Pokud potřebujete udělat revize a kontroly čerpadel na zavlažování a rozvody čisté vody, nebo dodat domácí a automatické vodárny, zda čerpadla nejrůznějších druhů, též se na nás můžete obrátit.

Zaměřujeme se i na příslušenství. Klientům umíme dodat protihlukové kryty pro kompresory, dmychadla, kompresorové a chladicí stanice.

produkty

Nejen produkty, ale i služby

Víme, že dodáním produktu naše práce nekončí. Klientům poskytujeme zejména komplexní služby v oblasti výroby a úpravy stlačeného vzduchu, vzduchotechniky, chlazení vody a kapalin, pneudoprava, řídicích systémů kompresorových stanic a stanic chlazení. Aby měli vše pod jednou střechou.

Rovněž dodáváme kompresorové stanice na klíč. V případě potřeby zajistíme vypracování projektů a projektové dokumentace.

Pro individuální zákazníky tu máme i další doplňkové služby jako servis, pronájem, půjčovna, second hand, opravy, revize, údržba, měření spotřeby stlačeného vzduchu, či technické poradenství.

služby

Proč my?

Lépe jednou vidět než stokrát číst

Najdete nás v Jihlavě, působíme však v celé České republice. Pokud byste si chtěli naživo prohlédnout novinky ze světa kompresorů, navštivte náš showroom, kde vám vše rádi ukážeme a vysvětlíme.


V našem showroomu a v dílnách také děláme praktické školení a ukázky servisní činnosti na námi dodávaných zařízeních.

A ještě cosi navíc ...

Nezapomínáme ani na podporu dobrých věcí, zejména sportu, umění, zdravotnictví a dalších.

časová os compressed gas


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/mx004000/www_root/mvc/web/views/about-us.php on line 76